Session Limit (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Do nothing.
et: Ära tee midagi.

en: Disabled
et: Keelatud

en: view
et: näita

en: Default
et: Vaikimisi

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Save permissions
et: Salvesta õigused
