Session Limit (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Do nothing.
he: אל תעשה דבר.

en: Disabled
he: מושבת

en: view
he: צפיה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות
