Session Limit (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Do nothing.
lv: Neko nedarīt.

en: Disabled
lv: Atspējots

en: view
lv: skatīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas
