Session Limit (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Do nothing.
pt: Não fazer nada.

en: Disabled
pt: Desativado

en: view
pt: ver

en: Default
pt: Padrão

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Defaults
pt: Padrões

en: Save permissions
pt: Salvar permissões

en: Ignore masqueraded sessions.
pt: Ignorar sessões mascaradas.
