Session Limit (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Do nothing.
si: කිසිවක් සිදු නොකරන්න.

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Error
si: දෝෂය
