Session Limit (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: view
sl: pogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja
