Session Limit (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Do nothing.
sv: Gör ingenting.

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: view
sv: visa

en: Default
sv: Förvald

en: Error
sv: Fel

en: Warning
sv: Varning

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Save permissions
sv: Spara behörigheter

en: The maximum number of active sessions a user can have. 0 implies unlimited sessions.
sv: Det största antalet aktiva sessioner en användare kan ha. 0 innebär obegränsade sessioner.

en: Ignore masqueraded sessions.
sv: Ignorera Masqueraded sessioner

en: Your current session.
sv: Din nuvarande session.

en: Select a session to disconnect.
sv: Välj en session att koppla från.
