Session Limit (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Do nothing.
tr: Birşey yapma.

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: view
tr: görüntüle

en: Default
tr: Varsayılan

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Save permissions
tr: İzinleri kaydet
