Session Limit (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Do nothing.
ar: لا يعمل شيئًا

en: Disabled
ar: معطل

en: view
ar: عرض

en: Default
ar: الافتراضي

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Save permissions
ar: حفظ الصلاحيات
