Session Limit (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས
