Session Limit (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།
