Session Limit (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: view
eo: rigardi

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Error
eo: Eraro

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn
