Session Limit (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Error
hy: Սխալ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները
