Session Limit (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: view
is: skoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Error
is: Villa

en: Warning
is: Viðvörun

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Save permissions
is: Vista réttindi
