Session Limit (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Status
it: Stato

en: Do nothing.
it: Non fare niente.

en: Disabled
it: Disattivato

en: view
it: mostra

en: Default
it: Predefinito

en: Error
it: Errore

en: Warning
it: Avviso

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Save permissions
it: Salva i permessi
