Session Limit (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: Do nothing.
ja: 何もしない。

en: Disabled
ja: 無効

en: view
ja: ビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Save permissions
ja: 権限の保存
