Session Limit (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Do nothing.
lt: Nieko nedaryti.

en: Disabled
lt: Išjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises
