Session Limit (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: view
mn: харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Error
mn: Алдаа
