Session Limit (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: view
nn: vis

en: Default
nn: Standard

en: Error
nn: Feil
