Session Limit (7.x-2.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ
