Session Limit (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Default
ps: تلواله

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا
