Session Limit (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Status
pt: Estado

en: Do nothing.
pt: Não faça nada.

en: Disabled
pt: Desativado

en: view
pt: ver

en: Default
pt: Por defeito

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Defaults
pt: Predefinições

en: Save permissions
pt: Guardar permissões

en: Session limit
pt: Limite da sessão

en: Maximum sessions
pt: Máximo de sessões

en: Session limit updated for %user.
pt: Limite da sessão actualizada para %user.

en: Exceeded maximum allowed active sessions.
pt: Excedeu o máximo de sessões activas permitidas.
