Session Limit (7.x-2.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Default
sr: Подразумевано

en: Error
sr: Грешка
