Session Limit (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Defaults
ug: سۈكۈت
