Session Limit (7.x-2.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: view
am: ትይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Error
am: ስህተት

en: Save permissions
am: ፍቃዶችን አስቀምጥ
