Session Limit (7.x-2.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: view
bg: преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Error
bg: Грешка

en: Save permissions
bg: Запис на правата
