Session Limit (7.x-2.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Error
bn: ত্রুটি
