Session Limit (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: view
el: προβολή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών
