Session Limit (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Do nothing.
fa: هیچ کاری انجام نده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: view
fa: مشاهده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Error
fa: خطا

en: Warning
fa: اخطار

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Save permissions
fa: ذخیره کردن مجوزها
