Session Limit (7.x-2.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Status
fil: Kalagayan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: view
fil: tingnan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Error
fil: Mali
