Session Limit (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Disabled
jv: Mati

en: view
jv: tampilan

en: Default
jv: Gawan

en: Error
jv: Salah

en: Warning
jv: Weling

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan
