Session Limit (7.x-2.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: view
ka: ნახვა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება
