Session Limit (7.x-2.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Do nothing.
ml: ഒന്നും ചെയ്യരുത്.

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: view
ml: കാണുക

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
