Session Limit (7.x-2.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်
