Session Limit (7.x-2.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: view
ne: दृश्य

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी
