Session Limit (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Do nothing.
vi: Không làm gì cả.

en: Disabled
vi: Tắt

en: view
vi: xem

en: Default
vi: Mặc định

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: Save permissions
vi: Lưu các quyền
