Session Limit (7.x-2.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: view
cs: zobrazit

en: Default
cs: Výchozí

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Save permissions
cs: Uložit práva
