Session Limit (7.x-2.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Do nothing.
da: Gør intet.

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: view
da: vis

en: Default
da: Standard

en: Error
da: Fejl

en: Warning
da: Advarsel

en: Defaults
da: Standarder

en: Save permissions
da: Gem tilladelser
