Session Limit (7.x-2.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: view
eu: ikusi

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak
