Session Limit (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Do nothing.
gl: Non facer nada.

en: Disabled
gl: Desactivado

en: view
gl: vista

en: Default
gl: Predeterminado

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Save permissions
gl: Gardar permisos
