Session Limit (7.x-2.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: view
gu: જુઓ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી
