Session Limit (7.x-2.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Do nothing.
id: Tidak lakukan apapun.

en: Disabled
id: Non Aktif

en: view
id: tampilan

en: Default
id: Bawaan

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Defaults
id: Bawaan

en: Save permissions
id: Simpan kewenangan
