Session Limit (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: view
km: មើល​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ
