Session Limit (7.x-2.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Do nothing.
kn: ಏನೂ ಮಾಡದಿರು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Save permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳನ್ನು ಉಳಿಸಿ
