Session Limit (7.x-2.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Do nothing.
mr: काही करू नका

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: view
mr: दाखवा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Error
mr: तृटी
