Session Limit (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: view
oc: veire

en: Default
oc: Per defaut

en: Warning
oc: Avertiment

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Save permissions
oc: Enregistrar los dreits d'accès
