Session Limit (7.x-2.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: view
os: бакаст

en: Default
os: Æнæивд
