Session Limit (7.x-2.4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: view
cy: gweld

en: Default
cy: Diofyn

en: Error
cy: Gwall

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Save permissions
cy: Cadw hawliau
