Session Limit (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: view
fi: näkymä

en: Default
fi: Oletus

en: Error
fi: Virhe

en: Warning
fi: Varoitus

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Save permissions
fi: Tallenna käyttöoikeudet
