Session Limit (7.x-2.4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Status
hi: अवस्था

en: Do nothing.
hi: कुछ नहीं करना.

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: view
hi: देखें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Error
hi: त्रुटि

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Save permissions
hi: अनुमति सहेजें
